Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék pénztkeresni?

Hogy tudnék pénztkeresni?

Figyelt kérdés
10 éves vagyok, és szeretnék lovat venni (vagy lóhoz felszerelést), csakhogy ehez valami pénzt is kéne keresnem. Tipp?

2014. jan. 19. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
10 évesen kb sehogy. Kérj zsebpénzt, aztán takarékoskodj vele. Segíts kutyát sétáltatni, takarítani. Az a baj hogy még csak 10 vagy, így tényleg nem sok mindent tudsz csinálni.
2014. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fém és papír hulladék.


Sőt készíts papírtéglákat és azt add el tüzelőnek! (szülői segítség kelhet) hogy mi az a papírtégla ? = google

2014. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi ;) Esetleg arra gondoltam, hogy esetleg (mert anya szalonban dolgozik) készíthetnék apróságokat, és azokat anya csak így mellék áruként eladhatná. Azzal is kereshetnék valamennyit. Apa azt mondta, hogy majd kapni fogok egy motort, vagy egy quadot születésnapomra, és esetleg azzal futárnak is elmehetnék, pl. elvinni leveleket a szomszéd faluba, stb. Na, de ahhoz ki is kéne raknom plakátokat németül. (mivel Németországba költöztünk)


Ha még vannak ötleteitek, írjátok lécci :)

2014. jan. 21. 18:19
 4/5 anonim válasza:

1 hónapja indult Magyarországon, tagjaim több, mint 90%-a úgy ítélte meg, hogy valóban egy remek cégről van szó. Itt csak a szorgalom számít, nem fog senki lelépni a pénzeddel. Egy ajándék 10 perces videó, ami 100%-ban felpörgeti a 2014-es évet:


[URL= [link] LINK[/URL]


Iratkozz fel és nézd meg a további 2 videót is!

2014. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :) Sajna ami magyarországos dolog, azzal nem tudok haladni mivel németországban lakom. Azért köszi :)


Még arra gondoltam, hogy a szüretnél segítek...

2014. jún. 11. 10:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!