Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bélyeggyűjteményemet hol...

Bélyeggyűjteményemet hol tudnám megnézetni, ahol tudom hogy nem vernek át árban?

Figyelt kérdés

Nemrég rábukkantam egy nagy mennyiségű bélyeggyűjteményre, elég régieknek tűnnek, és szeretném eladni őket, de nem értek ezekhez egyáltalán és nem szeretném hogy átverjenek az árral, ki tudja egyes darabok mennyit érhetnek.

Előre is köszönöm.



2014. jan. 22. 01:15
 1/3 anonim válasza:
Én kaptam egyszer egy bélyeggyűjteményt, de nem is foglalkoztam vele. Majd egy pár évvel később arra gondoltam, hogy lehet el is tudnám adni őket jó pénzért csak igen, én is kíváncsi voltam, hogy mennyit kapnék érte. Így elkezdtem böngészni a neten és találtam olyan embereket, akik kimondottan ezzel foglalkoznak és írtam is az egyiknek egy e-mailt. Annyi volt a dolgom, hogy fényképezzem le a bélyegeket és küldjem el és majd ő válaszol, hogy mennyit is érnek azok a bélyegek. Sajnos már nem tudom, hogy mi volt az illető e-mail címe, de te is próbálj meg keresni ilyen embereket a neten és hátha kiderül, hogy milyen sokat is érnek :D
2014. jan. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Filatelistákat keress, ők megtudják mondani, mit ér a gyűjteményed.
2014. jan. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LACI115 ***** válasza:
DARABANTH kft.
2014. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!