Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csinálja az online pénztár...

Mit csinálja az online pénztárgéppel?

Figyelt kérdés
Megrendeltem, mert jelenleg még van egy kis üzletem, de sajnos nem megy maximum 1-2 hónapot adok még neki. Még nem érkezett meg, de az előleget már kifizettem.
2014. jan. 27. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az előleget bukod a többit meg nem fizeted ki és ha meg is jön a pénztárgép nem veszed át.
2014. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp állj el a szerződéstől, jogi úton.

A minap átnéztem egy ilyen szerződést egy másik boltossal. Neki sincs jogászra pénze, és én se vagyok vmi ász jogban. Mi erre jutottunk:

Az online pénztárgépeket nem csak úgy gyártják a vakvilágba, hanem a Megrendelőnek. Ha nem veszed át, másnak már nem tudja eladni, ezáltal kárt okozol neki és beperel.

De mindenképp olvasd végig a szerződést. Ebben volt egy olyan mondat, hogy elállás esetén az eredeti állapot visszaállítása történik. Én ezt úgy értelmeztem, hogy az előleget is visszaadják.

Elég nagy a káosz, leginkább senki sem tud semmit.

2014. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!