Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lidl megrendeli, meghozatja...

Lidl megrendeli, meghozatja ha valami kell?

Figyelt kérdés

Félfüllel hallottam egy számomra újat.


Ha valami nincs a helyi boltba, de szüksége lenne rá az embernek.


Valahogy állítólag meg lehet hozatni a lidl.hu.n.


Mikor megérkezik felhívnak, hogy be lehet menni érte.


2014. jan. 28. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az adott termék rendelésre kapható pl. szauna, vagy nagyobb műszaki cikk amit nem visznek ki minden üzletbe.


De ez nem arra vonatkozik hogy élelmiszer és mi egyéb.

2014. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MeaBea ***** válasza:
Igen. Felhívod az ügyfélszolgálatot (lidl.hu oldalon ott van na telószám most nem tudom fejből) majd megmondod melyik terméket szeretnéd. Nekem volt már olyan, hogy egy robotgépet akartam venni, de a hozzám közeli lidlből elfogyott. Felhívtam és ők az összes magyar üzletből lekérdezték, hogy van-e még - szinte biztos lesz a tiéd is hisz nem mindenhol veszik meg. A legközelebbi szállításkor átviszik a te hozzád közeli üzletbe és rád telefonálnak ha már ott lesz. Bemész a boltba és név szerint kéred mert értesítettek hogy megjött. Én is totál meglepődtem, tiszta nyugat.
2014. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!