Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Deichmann cipő szétjött. Mi a...

Deichmann cipő szétjött. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
6 hónapon belül van a cipő. Ma vittem vissza. Írtak jegyzőkönyvet, és azt mondták elviszik bevizsgáltatni, hogy az én hibámból keletkezett-e a kár, illetve rendeltetésszerűen használtam-e. 6 hónapon belüli kárért nem ők felelősek még, mikor van hozzá jótállás is? 15 ezerért vettük anno. Nem nagy tétel, de a diákmunkámból viszont igenis nagy pénz nekem. A talpán keletkezett 1 kisebb diónyi nagyságú lyuk, a belső textil teljesen szétszakadt. Egyszóval hordhatatlan 4 hónap után. Volt már ilyen esetem, Deichmann cipővel, mikor másodszorra vissza kellett vinnem, mert levált a talpa rögtön vissza adták az árát, és nem kellett bevizsgáltatni sem.

2014. febr. 1. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom azért vizsgálják be, mert elég szokatlan elrongálódás, pláne ilyen rövid idő alatt, és biztosra akarnak menni. Amúgy de, szerintem 15 ezer igenis nagy tétel egy cipőért, ami fél éven belül hordhatatlanná válik. Remélem visszakapod az árát.
2014. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!