Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti dolgoznátok fizetés nélkül?...

Ti dolgoznátok fizetés nélkül? Van egy élettársam,2 közös gyerek. Az anyja az apja meg az öccse csináltak 1 céget. én alkalmazottként vagyok bejelentve 4 órában minimálbérrel. Amiből 1 forintot nem kapok.

Figyelt kérdés

Úgy működik a dolog hogy hetente kapnak valami összeget. elvileg az nálunk kettőnké. nekem most csak a családi pótlék van a gyerekekre. ma reggel apjuk megkérdezte h mit csinálok azzal?

mindennel el akar számoltatni :-/

egyszer nem megy el boltba h lássa h mit veszek :-/

szerintetek normális h tulajdonképpen fizetés nélkül dolgozok?

+ hogy meg akarja mondani h mire költsek?


2014. febr. 3. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2014. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hat ehhez a csaladhoz csak gratulalni tudok, nem eleg h. nem fizetnek (gondolom a lovet azert kiveszik a cegbol, te meg ala is irod a 'berpapirt'), meg a keves csaladi potlekot is legszivesebben elvennek, ha tehetnek...


a helyedben visszakoltoznek a szuleimhez, ha meg elnek, mert ezek az emberek csak penztermelonek hasznalnak.


az ilyen sztoriknal mindig azt hiszem, hogy nincs lejjebb, de aztan rajovok, hogy dehogynem...

2014. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem hogy a 'közösből' akkor veszek el mikor kell de apjuk mindig csak azt hajtja h az övé minden. ja és mindig fel is írom h mikor mire mennyit vettem el. ő csak dolgozik /éjjel/ nappal meg alszik. én intézek mindent. /gyerekek Ovi - suli különóra, bevásárlás, csekkfizetés, stb. /

nem azt mondom jól élünk de nem bármi áron! már 2x voltunk külön. csak a gyerekek miatt :-/

2014. febr. 3. 12:26
 4/11 anonim ***** válasza:

pfff, jól választottál párt...

Bár, még így is több a pénzed, mint ha nem lennél bejelentve náluk, mert akkor fizethetnéd a tb-d a családi pótlékból.

2014. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen :-/

pénztermelő :-/

2014. febr. 3. 12:28
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja

csak akkor vszínű lenne vmi állásom amiért kapok fizetést is :-/

és hozzáteszem h magamra nem igazán költők :-/

Sőt!

néha már látszik is rajtam :-/

2014. febr. 3. 12:32
 7/11 anonim ***** válasza:

erdemes volt csaladot alapitani, az is biztos. a gyerekek jarnak ezzel a legrosszabbul. apjuk kb. nincs (mert ugye nappal csak alszik), de cserebe az anyjuk is egy idegroncs lesz, mert apuka folyamatosan b*sztatja ezzel a 'minden az enyem' dumaval.


ilyenkor elgondolkozom, hogy mennyi ostoba no van, hogy az ilyen ferfiaknak is van felesege/elettarsa...

2014. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na de mi akadályoz meg benne, hogy keress állást magadnak: A 4 óra meló után a székhez kötöznek, se net, se telefon, se semmi lehetőség keresgélni?
2014. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy 4 órát dolgozok!

igény szerint. ha van valami akkor van hogy 10 órát is bent vagyok.

a gyerekeket is sokszor csak este látom :(

Ha lenne bennük érzés akkor örülnének hogy itthon tudok lenni a gyerekekkel :-/

de nem :-/

2014. febr. 3. 12:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Én se értem (a párválasztáson kívül), hogy miért nem dolgozol?

Keress egy munkát, keress havi 100-at, és azt arra költöd, amire akarod, a 4 órás minimált meg kenje a hajukra a csodás családod.

2014. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!