Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszavihetem-e az árut azzal...

Visszavihetem-e az árut azzal az indokkal, hogy nincs benne Magyar nyelvű használati útmutató, és visszaveszik-e?

Figyelt kérdés
Vettem a teszkóban egy fényképezőgépet, és nincs benne Magyar nyelvű használati útmutató. Azt mondták a cd-n (ami a dobozában van) van Magyar nyelvű használati útmutató, de azon sincs. Vissza kell-e venniük ha visszaviszem, vagy mondhatják azt, hogy bocs így jártál?
2014. febr. 4. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan visszaviheted, vissza kell, hogy vegyék! Ha szívóznak, mondd, hogy feljelentést teszel a fogyasztóvédelemnél!
2014. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

8-napon belül mindent vissza köteles venni minden cég.

Indoklás nélkül. Persze most itt kibontatlan tárgyakra gondolok. Mondjuk laptopnál amire gyári program telepítődik nem tudom, hogy van. Én amikor faliórát vettem egy műszaki boltban kérdeztem mennyire hangos és azt mondták ha zavar a hangja 8 napon belül kötelesek visszavenni.

2014. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelesek visszavenni, egyszerűen pótolhatják is a használati útmutatót...
2014. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az már más tészta!

Itt a visszavitelről van először szó!

2014. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 webnyelv válasza:
16%
Tessék kérem nyelveket tanulni!
2014. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tessék kérem a kereskedelmi törvényt betartani, -ha már van!
2014. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
visszavittem , és ott helyben kinyomtatták nekem az egészet, kb száz oldalnyi útmutatóval tértem haza :D
2014. febr. 6. 16:49
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 6. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!