Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Manapság miért vannak olyan...

Manapság miért vannak olyan kevesen a az online eladó-vásrálós oldalakon?

Figyelt kérdés

Régen nagyon gyorsan el tudtam adni dolgokat a Vaterán, jófogáson stb, de most szinte senki nem nézi ezeket az oldalakt. ű

mi történt ezekkel az emberekkel?



2014. febr. 4. 23:25
 1/7 A kérdező kommentje:
remélem jó kategóriába írtam a kérdést :)
2014. febr. 4. 23:26
 2/7 anonim ***** válasza:
mit akarsz eladni?
2014. febr. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az emberek szegények, nincs pénzük dolgokat venni. Meg sok az átverés is, ezért kezdenek kiábrándulni ebből a módszerből.
2014. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén, egy időben sokat vásároltam, főleg könyveket, tankönyveket (de onnan volt a nyomtatóm és scannerem is, akkor még érdemes volt megvenni).


De nekem az a tapasztalatom, hogy az eladók onnan akarnak jó pénzt összeszedni. Külföldön az a tapasztalatom, olcsón adnak mindent, mert az elsődleges cél, hogy megszabaduljanak tőle, ha kapnak érte valamit, az csak plusz jó dolog. Itt nálunk az elsődleges a pénz...

Amikor agyonfirkált könyvet 2-300 ft-tal ad olcsóbban, mint a könyvesbolt, hadd röhögjem ki és menjek inkább boltba...

A postaköltség is baromira megemelkedett, én Zalában éltem, sokszor többe került a leves, mint a hús...

Szerintem ha az eladók többsége leszállna a földre, nagyon sikerrel adhatná el a dolgait.

2014. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tudom, hogy sok embernek nincsen pénze, de ennyire rossz a helyzet... ?


pl, a Vaterán nem is lehet átvágni senkit, mert az egy zárt rendszer, értékelni is kell a másik felet, és ha túl sok a negatív értékelés, akkor kizárják a partnert erről a piacról.

2014. febr. 5. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:

én továbbra is kérdem, hogy mit árulsz?


mert pl ha babaruhákat, akkor könnyen magyarázható az egész, millióan ezt csinálják.


Ha viszont apró kínai kütyüket, akkor meg az a magyarázat, hogy az okosabb megveszi (ahogy én is) ebayen, főleg mert a magyar itthon 3-4x-es áron kínálja, vagy van, hogy még többért is, ugyanazt.

2014. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah és az is kérdés, hogy van e raktárkészleted. Mivel a legbénább eladó az aki úgy tesz fel terméket, hogy külföldről rendeli azaz várjak rá 1-2 hónapot mire megérkezik. Meg a vámot majd nekem kel fizetni érte ha úgy alakul:)
2014. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!