Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha csalás áldozata lettem...

Ha csalás áldozata lettem mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
aprod.hu oldalon átvertek. Az össze több mint 50.000Ft Mit tehetek? Tudom az illető számlaszámát és nevét.

2014. febr. 14. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségi feljelentés név és számlaszám alapján. A pénz jó eséllyel nem kapod vissza, de legalább van esély az illető előállítására.


Sajnos rengetegen járnak hozzád hasonlóan, a tömeges feljelentés azért szükséges, hogy egyáltalán foglalkozzanak az üggyel.

2014. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel, a penzt konyveld el mint deficit es legkozelebb jobban vigyazz. Ennyit tudsz tenni:(
2014. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült átvernie?
2014. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerződés nélkül soha ne utalj előre senkinek.

A magyar oldalak közül ebből a szempontból csak a vatera és a teszvesz a megbízható, mert ott egy termék megvétele aláírt adásvételi szerződésnek minősül, jogilag érvényesíthető. Apródon csak két idegen levelezik, aztán bizalmi alapon pénzt küld az az egyik a másiknak.

2014. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!