Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek nyárra...

Hogyan szerezzek nyárra diákmunkát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hogyan tudok, konkrétan nyári diákmunkát keresni? Hol lehet nyári diákmunkát találni? Ugyanis több diákszövetkezet honlapján is regisztráltam már, de nyári diákmunkára nem lehet jelentkezni, csak "aktuális munkák" vannak. Mindenki azt mondja, hogy a nyári diákmunkákra év elején (január, február) kell jelentkezni. De hol? Hol lehet nyári diákmunkára jelentkezni?

Nem szeretnénk munka nélkül maradni, úgy, mint tavaly. Tavaly nyár elején kezdtem el jelentkezni és nagyon megjártam, mert semmit nem kaptam.

Köszönöm a válaszokat!

17/F



2014. febr. 15. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök hülyeség hogy hónapokkal előtte. Eleve rendelések sincsenek szerintem még akkor nyárra. Max aki protekciós szerintem annak adják le a neveit hónapokkal korábban. :D Amúgy én Tavaly nyáron simán találtam munkát. (bár 18 elmúltam) A fb oldalukon kitettek egyet, jelentkeztem, aztán hetekig folyamatosan volt munkám elég jó fizetésért.
2014. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!