Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen helyeken próbálkozhatné...

Milyen helyeken próbálkozhatnék még? Levelezős egyetemista vagyok, így diákmunkát nem vállalhatok, és alig vannak hirdetések neten. Mindenhol tapasztalat kell, de munka nélkül hogy szerezzek?!

Figyelt kérdés
Elküldtem már jó pár helyre az önéletrajzom, érettségim és nyelvvizsgám van, főleg irodai munkákra próbáltam, de már beérném egy monoton gyári munkával is. Biztosítóktól behívtak állásinterjúra, de nem stílusom a mások pénztárcájában való kutakodás, ügyfélszerzés. Alig találok olyan munkát neten, amire alkalmas lennék, nem látok kiírva lehetőséget pl olyan helyeken sem, ahol mindig látni új arcokat (nyilván protekció). De hogyan próbálkozhatnék még?
2013. nov. 4. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakornoki munkát javaslom, onnan könnyebben fel is vesznek magukhoz eg
2014. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!