Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi kell havi szinten...

Mennyi kell havi szinten Budapesten 2 fiatal számára?

Figyelt kérdés

Most akarunk párommal felköltözni, Budapestre. Nekem van munkám, ő most keres. Nincs tapasztalatom a várossal kapcsolatban, szeretnék minél tisztábban látni, hogy mennyi kell egy normális élethez Budapesten. Nem ismerünk semmit, és senkit Budapesten.

Előre is köszi a segítséget mindenkinek!



2014. febr. 19. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Albérletben olyan 140k kettotokre. Szobát berelve kicsit olcsóbb.
2014. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi számít neked normális életnek?


Itt egyes emberek havi 400e ből is képtelenek megélni egyedül! ezek után ne lepődj meg majd a válaszokon..

2014. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na látom a minimálbéresek már le is pontoztak. Azért aki 2 fő albérletben megél BP-en nem szobát bérelve levezethetné, hogy sikerül 140k-nál kevesebből, kíváncsian várom.
2014. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább te vezesd le, hogy mennyi két emberre a minimálbér. Köpködni azt tudsz rögtön, de gondolkodni már nem. Egyébként szerintem minimum 90-100e/fő kell a megélhetéshez, de még az is elég kevés.
2014. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivan?


2x66e forint 2 embernek a minimálbére jelenleg teljes munkaidőben. Az 132e forint.

2014. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az olcsóbb ha csak szobát vesztek ki ketten egy albérletben fiatalok mellett, én is laktam így. Nagyon fiatalon még elviselhető.

Szerintem összesen 200 körül kellene nettóban keresni, amiből ki lehet jönni kényelmesen. Ebből lehet marad is valamennyi vésztartaléknak.

2014. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!