Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lopott T mobile készülék...

Lopott T mobile készülék miért nem adnak ujat mig le nem jár a hűségidő?

Figyelt kérdés
Ellopták a telom amit ugyebár részletre vásároltam a t mobile üzletben . Hiába van rendőrségi jegyzőkönyvem az esetről . Ugy sem adnak másikat h az előzőt is szivesen fizetném csak ha letelt a 2 év hűség. Ezügyben valaki valami okosat mondani vagy esetleg fogyasztóvédelemmel lehet valamire jutni?
2014. febr. 20. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem teljesen értem. Azt várod hogy adjanak egy újat ingyen, mert ami volt azt ellopták?
2014. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
azért nem lehet kedvezménnyel venni, mert a szerződésben az van, hogy két évente... nincs benne olyan pont, hogy kivéve lopás esetén... ennyi.
2014. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahha értem. Amúgy teljesen igaza van az előzőnek.
2014. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én értem h nincs benne.. de baszuss nemigaz h nem lehet tenni ez ügyben semmit!! nem kell nekem ingyenn .. eddig is mindig rendesen fizettem minden csekemet még ha sokaltam is !! ... idén dec ben fog lejárni egyépként a 2 év .. és rendesen volt fizetve... azért jutott ez most eszembe.. mert ismerősnek átment egy kocsi a telefonján és nem tudták neki megcsinállni na ő választhatott egyet hasonló árkategóriábann .. ez is különös egyépként
2014. febr. 20. 19:55
 5/11 anonim válasza:
Ha sokallod a pénzt érte nem azt kellett volna megkötni,előre tudni lehet hogy mennyibe fog kerülni ha meg iylenre adnának kedvezményesen szerinted hány ember lenne akinek 1 héten belül 3 telefonját "lopták" el?
2014. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én ugy szerettem volna .. h fizetem az ujat .. meg fizetem a régit is !! szall ugyan ugy ki lenen fizetvee.. csak annyi lenen a külömbség h lenen egy értelmes teelfonom mert a kicsi fizetésemből nem tudok se férrerakni se ujat venni .. és ha ott a csekk akkro tudom h az az elsőő
2014. febr. 20. 20:34
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Személyi kölcsön, hitelkártya, provident stb. Veszel kölcsönpénzből egy telefont, és így fizeted mind a kettőt. Mi a probléma?
2014. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Gondolj bele te szerencsétlen, megkapod a kedvezményes telefont amin nem keres a szolgáltatód, csak egy előfizetőt nyernek vele. Te eladod jó pénzért a készüléket, majd ugatsz a fogyasztóvédelemnek, hogy nem kapsz egy újat...


Amennyiben adnának, akkor a rejtett munkaerő felcsapna telefonkereskedőnek.

2014. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
figyelj csa köreg a jó édes a..dat azt .. mi okom lenne hazudgálni .. feleslegess.. egy rendezvényen voltam telefonálltam és kiverték a kezemből a telómat.. csörgettük is egyből mert a földön nem volt 3 szor kicsengett aztán semmi pedig fullra vol feltöltve az aksija... a rendőrség simán megtalállta volna ha használlnákk ... és egyépként ki a szar venné meg ugy h nem használl egy telefont .. gondolkozz mielőtt mást leminősitesz !
2014. febr. 21. 22:28
 10/11 A kérdező kommentje:
ja hozzáteszemm h régi előfizető vagyok !! 5 éve kb.. előtte ugyanazzal a számmal jópár éve
2014. febr. 21. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!