Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges- e a T - Mobile-nél...

Lehetséges- e a T - Mobile-nél a szerződés felmondása hűségidő alatt?

Figyelt kérdés
Nemrégen vettem egy telefont előfizetéssel, 2 év hűségre és részletre. Le szeretném cserélni ezt egy másik telefonra, de a hűségidő még nem járt le és a telefon még nincs kifizetve. Hogyan lehetne megoldani ezt? Talán szerződésfelmondással? Segítséget kérek!!!

#szerződésbontás #T - Mobile #szerződésfelmondás
2013. dec. 28. 16:34
 1/6 anonim válasza:

A 2évből hátra maradó időt ki kell fizetned kötbér formájában ami nem 2forint lesz... Ha még a telefon sincs kifizetve LEHET h új lista áron kifizettetik veled. Én az internet szolgáltatást akartam lemondani és több mint egy év van még a 2ből... több mint 15.000Ft lenne a kötbér.


Nekem ezeket mondták a t-homenál, gondolom neked is hasonló mondanának.

2013. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szerződésemben az van a kötbérhez írva hogy 6000 ft ismétlem 6ezer forint! Szerintem ezt félre írták de hát ha ez van a szerződésben akkor nem tud csinálni semmit igaz? Nem követelhet rajtom többet mint 6ezer forint. Köszi a választ!
2013. dec. 28. 16:56
 3/6 A kérdező kommentje:
De mivel a régi telefonra ( amit le akarok cserélni) úgyse lesz szükségem, ezért megtehetem azt is hogy eladom, és utána fizetem ki. NEM? nem vagyok annyi otthon ebben a témában!!
2013. dec. 28. 16:59
 4/6 anonim válasza:
Szerződés dolgokban én sem :D hát ha a szerződésbe kötbér 6000Ft akkor az annyi is :) többet nem követelhetnek. Hát ha eladod de közben ugyan úgy fizeted rá a részletet akkor szerintem nincs gond. De ink menj be és kérdezd meg mert ott tuti h pontos infókat tudnak adni. Itt csak nagyjából tudunk tanácsot adni. Legalább is én.
2013. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előbb vagy utóbb bementem volna, csak nem úgy akarok odamenni, h semmit sem tudok. Köszönöm az segítséget!
2013. dec. 28. 17:15
 6/6 anonim válasza:
Érthető. Szívesen már amennyit tudtam segíteni :)
2013. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!