Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kínai webshopok valóban...

MeaBea kérdése:

Kínai webshopok valóban ingyen szállítanak?

Figyelt kérdés

Nézegettem egy kínai webshopot és rengeteg terméküknél ki van írva, hogy Free Shipping, tehát ingyenes szállítás. Ez valóban így van? Néha pár száz forintos termékeknél is ezt írják. Pl

ledes kulcstartó 240Ft.- [link]

mini-led-key-chain-flashlight-torch-white-light-p-3526.html

mikroSD usdb-s olvasó 223Ft.- [link]


Hát ha egy levelet adok fel üresen az többe kerül, ez meg a termékkel együtt ennyiért eljön kínából? Ne már...



2014. febr. 24. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
valoban ingyen szallitanak, csak gyozd kivarni (nekem legutobb 8 het volt egy tablet tok + folia, USD 12 ertekben...), meg hat a termekek minosege is erosen megkerdojelezheto.
2014. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, kösz a választ. De még a hosszú szállítási idővel se tudom felfogni, hogy lehetséges ez.
2014. febr. 24. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
iszonyu olcson gyartanak, es sima postaval adjak fel, annak remenyeben, hogy kesobb sokkal tobb mindent fogsz rendelni toluk.
2014. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!