Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha külföldön szeretnék jópár...

Ha külföldön szeretnék jópár évig dolgozni, akkor itthon ezzel kapcsolatban milyen teendőim vannak?

Figyelt kérdés
Hivatalos munka lesz, kell-e itthon bárki felé ezzel kapcsolatban valami bejelentést tennem, vagy itthon az állam ezt tudni fogja, ha a jövő évi adóbevalláskor erről el kell számolnom? Vagy mivel ott dolgozok oda készítem az adóbevallásom? Bankszámlát még itthon érdemes nyitnom vagy csak odakint? Van bankszámlán, de ilyen devizaszámlra gondolok. Nemrég kerültem ki az iskolapadból, szóval semmi rálátásom nincs ezekre, nem kellenek a bun.ó megjegyzések, tényleg nem tudom, hogy egyáltalán hol kezdjem el ezt az egészet. És ismerősöm sincs, aki segíteni tudna.

2014. márc. 1. 11:33
 1/1 Ferdie válasza:
Elvileg külföldön (EU) 3 hónapig dolgozhatsz kint, utána be kell jelenteni a magyar államnak vagy valami hivatalnak...
2014. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!