Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webcamera modellkedéssel...

Webcamera modellkedéssel kapcsolatban tapasztalatok? Valaki aki webcamera modellként dolgozik/dolgozott? Mi a véleményetek a livejasmin.com - ról?

Figyelt kérdés
Utánanéztem de csak 1 éves vagy annál régebbi fórumokat találtam. Ezért gondoltam kiírom a kérdést. Kiváncsi lennék, hogy manapság mennyire jövedelmező ez a dolog? Úgy vettem észre, hogy az egyik leghíresebb/legjobb ilyen oldal a livejasmin.com. Ez igaz? A válaszokat előre is köszönöm!
2014. márc. 3. 00:45
 1/5 turosbukta01 válasza:
Szerintem meggazdagodni semelyik webcam modelsegnel nem lehet de meg megelni sem belole,maximum bulinak jo.
2014. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.Én fiú vagyok:)
2014. márc. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Danella válasza:
35%
Csak ha stúdióba mész dolgozni, ott igazán jövedelmező, ott egyszerre 15-20 oldalra lehet dolgozni. Én elég jól keresek vele:)
2014. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
otthon nem lehet 15-20 oldalra felmenni?
2014. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Windowlicker válasza:

Jelenleg a világ legnagyobb ilyen oldala a www.livejasmin.com

Az ötlet magyar, Gattyán Györgynek a cége a lj.com. Jelenleg ő a leggazdagabb itthon élő magyar. Sajnos a kérdező ebből milliomos nem lesz, kiegészítésnek esetleg jó, ha otthon csinálja és nem egyedül, hanem partnerrel. Viszont az a válaszadó, aki stúdióban csinálja és egyszerre 20 oldalon van fent, úgy már valóban főállású munkaként lehet vele foglalkozni.

2015. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!