Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy táskát ebayről....

Rendeltem egy táskát ebayről. Több mint egy hónapja nem jött meg. Kérjem vissza a pénzt vagy kérem hogy küldje újból a terméket? Melyik érdemesebb?

Figyelt kérdés

Kaptam hozzá egy track számot de az utolsó bejegyzés február.1. (célországba elküldve) ami már elég rég volt, ezért úgy döntöttem írok az eladónak. Azt mondta várjak még egy hetet és írjak neki. Az a hét is letelt így a rendeléstől a 41. napnál tartunkk.

Úgy tudom a paypalon 45 napon belül lehet visszakérni a pénzt. Az eladó azt mondta vissza adja a pénzt vagy elküldi mégegyszer a terméket. Melyiket érdemesebb választani? Nemtudom mert még sose volt olyan, hogy nem jött volna meg a termék. Ha azt kérem, hogy küldje újból arra mi a garancia hogy mégegyszer elküldi? Vagy ha a pénzvisszafizetést választom akkor nekem nincs semmi tennivalóm csak várjam még megkapom a pénzt?



2014. márc. 3. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha Kínából jön az a táska, akkor várhatsz egy darabig. Pénz visszafizetésre meg pláne.
2014. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Több mint egy hónapja nem jött meg."

Nekem sem. :(

2014. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha Kinábol rendelted 35-40 munkanap...(ergo a 7vége nincs benne)

Nekem mindig megérkezett a rendelt árum.

paypalrol nem tudod visszakérni a pénzt csak ha az eladó visszautalja..Te nem tudod visszavonni.

Én azt mondom várj még..irj az eladonak hogy vársz még 1 hetet és ha akkorsem ér oda akkor megirod a döntésed.

:)

2014. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!