Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Használsz Bitcoint? Mit...

Használsz Bitcoint? Mit gondolsz a Bitcoin rendszerről?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi lennék, hogy hol tudja használni, akinek van.

#bitcoin #mBTC #uBTC
2014. márc. 7. 08:39
 1/5 darkvalkyrx válasza:
90%
Írtam már egy másik topicba is, lehet hogy nem láttad. Szóval én már vásároltam vele, várom hogy megérkezzen a cucc. Feltöltőkártyát vettem a wowhoz a give-me-stuffs.com oldalon 0.06 coinért (szállítással mindennel!), mert egy magyar cég üzemelteti..
2014. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én fizettem már bitcoinnal, gyors megbízható biztonságos és pofonegyszerű, mellesleg itt egy világ térkép hol fogadják el :) --- > [link]
2014. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kovács János Szal. ***** válasza:
89%

Most kezdem használni, van Bitcoinom de még nem költöttem belőle.


Nagyon ígéretes rendszernek tartom, amely lehetővé teszi a kis összegű pénzmozgást ingyen vagy elhanyagolható költséggel. Csak ez a tulajdonsága pl. a kis összegű pénzmozgásoknál teljesen átalakíthatja a pénzügyi rendszert. Az is szimpatikus, hogy nincs bank, aki kötelezően közbeékelődve diktál és élősködik.


A biztonságát illetően vannak kétségeim, nagy összeget sosem tartanék BTC-ben. Szerintem a csalások veszélye is nagyon nagy, mert nem lehet visszavonni a tranzakciókat.


Több hasonló kriptovaluta kifejlődésére számítok, amelyek néhány év alatt együttesen töltik majd be az elektronikus készpénz szerepét. Óriási áringadozások lesznek, amelyek az újdonsággal kapcsolatos bizalmon és bizalmatlanságon alapulva sokaknak okoznak majd gondot.

2014. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 darkvalkyrx válasza:
Ez tökre igaz, én is féltenék nagy pénzt tárolni ebben. Ráadásul együtt kell értenem az előttem szólóval, hogy tényleg töksok felé csalnak, de ha találsz egy jó helyet ahol tudod váltani vagy elkölteni már jól tudsz kijönni vele. (Az előző válaszomhoz: megérkezett az oldalról a cucc, amit írtam. Szóval elmondhatom hogy én már bányásztam wow feltöltőkártyát :D)
2014. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

220volt.hu


Itt is tudsz Bitcoin-nal fizetni.

2016. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!