Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Magyarországon egy magánsze...

Ha Magyarországon egy magánszemélynek utalok Paypal számlán pénzt, akkor ugyanúgy vissza kérhetem a pénzt a paypallal?

Figyelt kérdés
Vagy az csak ebay vásárlásnál lehetséges, hogy 40 napon belül ha nem érkezik meg a termék, visszakérheted az összeget!?

2014. márc. 7. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
nem kérheted vissza
2014. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Úgy értem, ha nem kapom meg a küldeményt, akkor a paypal- segítségével vissza lehet kérni az elutalt összeget!

Valaki aki tapasztalt legyen szíves!?

2014. márc. 7. 13:41
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Áruld el, mi a fenét nem értettél az első válaszon? NEM KÉRHETED VISSZA. Ennél egyszerűbben és egyértelműbben nem lehet ezt megfogalmazni.
2014. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanúgy visszakaphatod a pénzt bárhonnan is rendelsz. Csak jelentened kell hogy nem kaptad meg. Akkor ha a feladó nem tudja bizonyítani hogy feladta, visszakapod a pénzt.
2014. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de most akkor 1 válaszoló hogy is van ez?

Akkor igaz vagy nem? :D

2014. márc. 7. 20:40
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Most szerinted erre mit mondjak? Hogy jó, akkor mégsem igaz? Szerinted azért írok le valamit, mert fingom sincs, csak böffentek egyet? Aztán ha valaki leírja az ellenkezőjét, akkor megváltoztatom a véleményemet? A 4. nem tudja, miről beszél, nem olvasta még a paypal szabályzatot.
2014. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocs helyesbítek. Visszakérheted. Kérni lehet.
2014. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitatkozni, paypalon minden le van írva, olvasd el, belépsz paypalra, a Resolution Center részre és vannak ott tippek, megtalálod a helyes választ.
2014. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úgy értelmezem, hogy 45 napon belül jelenteni kell, ha nem oldódik meg a vita, nem tudja bizonyítani az eladó, hogy elküldte, és nem érkezett meg feladóvevénnyel vagy akármivel, akkor visszatérít, a postával együtt!

Jól értelmezem?

2014. márc. 8. 19:29
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem próbáld ki! Utalj nekem, és próbáld meg visszaszerezni!
2014. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!