Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek pénzt?

Laura012 kérdése:

Hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Minden álmom egy saját ló de csak akkor lehet ha én veszem meg a felszerelését ehhez viszont még kéne kb. 30.000ft. Én arra gondoltam, hogy ha csinálnék valami kézműves dolgokat(anyag áron+postaköltség /ha nem személyes az átvétel/ ) Pl. jól tudom az ujjal kötés technikáit és szép is amit készítek, jól tudok rajzolni de akár vállalok állatokkal való foglalkozást is vagy esetleg kerti munkát. Szerintetek ezekből lehetne pénzt keresni? (vagy ha esetleg valaki keres olyat aki kertet gazolna vagy ültetni kell esetleg állatot gondozni stb. az üzenetben írjon nekem!!) FONTOS!!!

2014. márc. 7. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

legyél önkéntes egy állatmenhelyen, sok lovat bevisznek elhanyagoltság miatt. Ha megfelelő vagy örökbe fogadhatod.


Ha nem is pont oda de kapcsolatban vannak a menhelyek egymással.

2014. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet! :) Köszönöm!!
2014. márc. 7. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat, aki tud segítsen!
2014. márc. 8. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!