Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ajándékot...

Szerintetek milyen ajándékot tudok csinlni kétt testvéremnek és párjuknak? (lent részletesen)

Figyelt kérdés
két testvérem van lány 26 fiú 25 és mindakettőnek van párja és már a családba vannak szerintetek milyen ajándékot csináljak nekik???
2009. dec. 13. 20:45
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Néhány ötlet(én is ezeket csináltam idén ,olcsó,szép és hasznos):

Falióra-veszel hobbiboltban óraszerkezetet(én 250-ért vettem),óra hátlapot(több formában léteznek pl:rombusz,kör,állatformák stb...230ft volt),szalvétát(ha konyhai órának szánod konyhai motívumokat,vagy borászattal kapcs motívumok legyenek rajta vagy amit a tessóid szeretnek)dekupázs(ragasztó lakkot,ez kicsit drágább,de nekem 1 éve megvan és nagyon kiadós)lakkot,ecsetet dekupázsolod az órákat kb 150ft ért kapsz számokat is hozzá(matrica)Kb.fél óra és kész és nagyon szép!Ha akarod dekupázsolás előtt le is festheted őket,csak arra vigyázz a festék világos legyen,mert nem látszik máshogy a minta és még valami szerintem a motívum szebb ha nem vágod hanem inkább kiszaggatod kézzel.


Másik ötlet veszel sima világos színű pólót,veszel vasalható mintákat(nagyon olcsón lehet kapni) és rávasalod.


Fűszertartó üvegcsék:bébiételes üvegek(kérj ismerőstől,szomszédtól stb...),fesd le a tetejüket(vagy fújd le festék sprével-ez sajna nem túl olcsó,vagy akril festékkel),vegyél fűszercímkéket(250 körül kaptam azt is)


Házi Bailys(szép üvegben),süti(aprósüti)szép dobozban(esetleg ezt is te készíthetnéd)....


Még vannak ötleteim,ha kell tudok segíteni.Sok sikert,remélem lesz valami amit használni tudsz belőle!Szia

2009. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!