Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudom ebayen atallitani...

Hogy tudom ebayen atallitani a penznemet? Keresesnel forintban mutatja az arat, euroban szeretnem.

Figyelt kérdés

Tehat, van ebay felhasznalom, paypal hozzarendelve, rendeltem mar parszor. Viszont most, hogy kulfoldon vagyok, euroban szeretnem az arakat latni, nem pedig forintban, es a beallitasok menupont alatt nem talaltam semmi lehetoseget a penznem megvaltoztatasara. Ha rakattintok egy hirdetesre, akkor mutatja abban a penznemben is az arat, amiben meg van hirdetve, de ez legtobbszor USD vagy AUD.

Koszi elore is a normalis valaszokat!



2014. márc. 10. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudod. Mindig abban a penznemben fogja eloszor mutatni, ami az alapertelmezett orszagod, vagyis az, ahol elsz. Ha kulfoldon elsz es a kulfoldi cimedre akarsz rendelni valamit, akkor uj Paypal regisztraciot kell letrehoznod, mert a Paypalban (ha kifizeted a termeket) nem tudod atirni a cimet, az elado oda kuldi, ami a Paypalban meg van adva. Ha ez Magyarorszag, akkor forintba fogja mindig mutatni az osszeget.
2014. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1nek , nekem usb-ben irja a listában. És Mo-on élek, itt regeltem.
2014. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
.. usd-ben
2014. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Tényleg, hogy lehet átállítani? Egyik nap ebben számol, másik nap abban, nagyon utálom, hogy nem jövök rá, hol lehet ezt beállítani. Végig Magyarországon voltam.
2015. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Át lehet állítani, én is most próbálkozom:))

Bizonyos feltételeket teljesíteni kell és csak azután engedi az ebay átállítani a pénznemet. Én pl. még nem tudom, mert nem járt le az e havi határidő a befizetéseimre, szóval remélhetőleg már holnap én is át fogom tudni állítani (vagy jövő hónap 15.-e után)


Itt lehet átállítani: [link]


Az alábbi pénzemek választhatóak:

U.S. dollars (USD)

Australian dollars (AUD)

Euros (EUR)

Canadian dollars (CAD)

Pounds sterling (GBP)

Japanese yen (JPY)

Swiss francs (CHF)


És itt bővebben olvashattok róla (angolul)

[link]

2015. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!