Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi az átlag kereset...

Kérdező88779 kérdése:

Mennyi az átlag kereset Bogotában? És ha Kolumbiában egy discoban akar valaki dolgozni mennyi esély van hogy drogos lesz? Mert úgy tudom ott erről szól az élet.

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarországnál jóval szegényebb ország, a lakosság nagy része csak azért él meg, mert bedolgozik a drogbáróknak.
2014. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cli_hlt ***** válasza:
55%

Igaz, hogy a kolumbiai GDP (ppp) a magyar fele, de azért nem mondanám "sokkal szegényebbnek".


[link]


Sok nyersanyaguk van, ővék például a legnagyobb szénbánya latinamerikában.


A mezőgazdasága sem éppen haldoklik, sok kávét és banánt termelnek pl.


Az meg, hogy ki lesz drogos és ki nem, az egy személyes döntés. Nem hiszem, hogy egy magyar és egy bogotai szórakozóhelyen jelentősen nagyobb lenne az esélye a "drogossá válásnak" mint egy magyar diszkóban.


Őszintén kíváncsi vagyok, hogy miből gondolod, hogy ott "erről szól az élet". (Tényleg nem cseszegetlek, valóban kíváncsi vagyok.)

2014. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
vajon miért? még a csapból is kóla folyik.
2014. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cli_hlt ***** válasza:
Mióta laksz ott? :)
2014. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mintha nem így lenne,Istenem..:D
2014. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cli_hlt ***** válasza:
Csak azért, mert te mondod, nem fogom elhinni.
2014. márc. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!