Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tud videót ahol a dolgozók...

Tud videót ahol a dolgozók érdekeit csillantják, a pártok, vagy valami ÚJAT?

Figyelt kérdés

[link]

Év tízedek óta a nyugdíjemeléssel veszik meg a nyugdíjasok szavazatait. Ezt még a hülye is átlátja, a nyugdíjasok sem lehetnek ilyen elfogultak, könyörgöm. Más rokkant nyugdíjasként (míg hozzá nem nyúltak, állítsák vissza ezzel még inkább nyomorgást eredményeznek, hova menjenek dolgozni ha a fiatalnak nincs munka ez oké) kapott 10.000 ft al többet mint más munkával. Hova kell nekik üdülés könyörgöm, másnak enni nincs ez a legfontosabb, más plusz munkát vállal, hogy élni tudjon, és hagyjuk ezt az állami nyugdíjat, most én mondom, hogy nézzenek már népesség adatokat. Akkora egy hazugság ez a video. Könyörgöm évek óta nem emelték a fizetésemet, volt munka hely amelyik egy évvel később kevesebb bruttóval vette fel az alkalmazottat mint előző évben.

Az lmp is na ne haragudj eddig semmit nem tájékozódtam róluk, na ez a video elég is volt, ezek milyen emberek, ország egész társadalmát kellene képviselni. Nagyon kívánom hogy védjétek meg az ELSZEGÉNYEDÉSTŐL a nyugdíjasokat és nagyon kívánom, hogy mindenki aki teheti menjen el ebből az országból mihamarabb. Hát a jobbikos is megszólalt gyönyörű. Egy párt sincs akire szavazni lehetne?

A nyugdíjas réteg amúgy is romlasztó, nincs jobb dolguk mint figyelni a szomszédot és pletykálni, amiről csak lehet és megkeseríteni a dolgozók életét, sír hogy milyen szegény, de tömve van a hűtője(kivételek mindig vannak), bezzeg, ha a nyugdíjat is megadózatnák, akkor emlékeznének, hogy nincs ingyen semmi, és jobban megbecsülnék a fiatalokat és a középkorúakat. Szerintem hozzászoktak ahhoz, hogy nekik minden alapból jár, mint ha rajtuk kívül a többi ember valami féle állat, vagy alsóbbrendű lény lenne.

Én sohasem szeretnék nyugdíjas lenni( amúgy se leszek), dolgozó emberként szeretnék meghalni.



2014. márc. 12. 15:18
 1/1 A kérdező kommentje:
2014. márc. 13. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!