Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kezdenél 400e Ft-tal?

Mit kezdenél 400e Ft-tal?

Figyelt kérdés
Többet akarok belőle csinálni. Várom az ötleteket.

2014. márc. 14. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
havonta annyit élünk fel ... ha plusz 400 akkor nyaralás
2014. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
200e-t dobj fel tippmixre egy 2-es szorzóra,majd ismételd meg a másik felével.400e haszon nulla munkával
2014. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egészségügyi problémára menne amennyi, a többit meg félretenném.
2014. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez nem sok pénz, likvid vésztartaléknak jó, de még annak is kevés. Megtakarítási számlát érdemes nyitni és még hozzátenni minden hónapban. Némelyik ilyen számla elég jó kamatozású (mármint a jelenlegi kamatkörnyezethez viszonyítva).


Ha mindenképp magas hozamot akarsz elérni, akkor hosszabb távon aktívan kezelt befektetési alap, rövidebb távon tőzsdézés. De ehhez nagyon kell tudni, hogy mit csinálsz!

2014. márc. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

400-ból nem fogsz túl sokat csinálni

én beraknám a többimhez a bef.számlámra

2014. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dávid ***** válasza:

400.000.-Ft-ot elkölteni borzasztó rossz döntés (kivéve ha önfejlesztésre költöd, pl nyelvtanulás, informatika, OKJ, sport)


TBSZ (tartós befektetési számla) szóba jöhet. Minden évben kiveheted az összes pénzt, de akkor kamatadót kell fizetned a kivett pénz után. Viszont ha 3-5 évig bent tartod, akkor kevesebbet fizetsz (vagy 5 év után semennyi adót sem) és még neten nézheted is, hogyan gyarapodik a pénzed, ami jó móka.


Nekem 8 millió Ft-om van, 19éves koromban nekem is 400.000 Ft-om volt. Kétharmada részvényben van (ultrabrutál kockázatos, de sokat kamatozik) a többi meg kötvényben, TBSZ-en.


De a bankban is kötvényt fognak ajánlani, a legbiztonságosabbat a 400.000.-forintodra, nem kell megijedni.


Ha te is magas (8%) kamatot akarsz, akkor minimum 5 évig, de inkább 7évig nem nyúlhatsz a pénzedhez, én nem ajánlom senkinek..inkább gyűjts hozzá a pénzedhez TBSZ-en.

2014. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem ennyi pénzem lenne befektetni, akkor én milliomos lennék, az tuti....

Érdekel hogy csinálhatsz belőle 5-10-20X ennyit?

2014. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó ez vicces. Tudod h lehet 20X ennyit csinálni, de nincs 400ezred. Ugyanmár :'D
2014. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es! Mondd akkor a tuti bizniszt! :)
2014. márc. 19. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg vicces?

Szerintem ez egyáltalán nem vicces....

Egyébként ha tudni akarod, most kezdtem el, pontosan 1 hónapja, nem sokat raktam be de így is minimum 5-8X-át veszem majd ki!Ha most ennyim lenne(mivel most épp jó időszak van), higgy amit akarsz, 20X enyit tudnék csinálni belőle.Eddig had ne mondjam mikkel próbálkoztam....

Idáig ez jött be...

De ha valakit érdekel, és van pár 10 ezre, akkor szívesen segítek!

Csak ne bunkózzatok, előbb meg kell kérdezni hogy miért nincs akkor ennyim!

2014. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!