Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenél 2 millió...

Mihez kezdenél 2 millió forinttal?

Figyelt kérdés
ötleteket várok, ti mihez kezdenétek? valutában nem akarom tartani a pénzem, nem érzem elég biztosnak. a lényeg nem a profit, hanem hogy ne vesszen el a pénzem.
2013. márc. 31. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
bankba tedd be!
2013. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 millát benyomnám állampapírba, maradékot meg magamra költeném (tanfolyamok, hitel rendezés, stb.
2013. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Biztos vagyok benne, hogy semmi olyanba nem fektetnék be, amihez bármilyen banknak köze van... (de hadd tegyem hozzá, bár biztosan nem meglepő, egyáltalán nem vagyok tájékozott pénzügyi területen) én tuti hogy telket vennék ebből a pénzből, vagy lakást újítanék fel, saját vállalkozásba tenném ill. amit előtte is írtak önfejlesztésbe fektetném(tanfolyamok, utazás stb)
2013. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évente megnyolc-tízszerezném.
2013. ápr. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!