Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérhetnék ezekért...

Mennyi pénzt kérhetnék ezekért a festményekért?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Gondoltam keresek velük egy kis pénzt, csak nem tudom, mennyiért hirdessem meg őket. (remélem jók a linkek, nem vagyok egy infózseni ;) )



2014. márc. 16. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Amennyit adnának érte, az első szép de olyan nagyis, a másik meg egyáltalán nem tetszik. Meskán néz körül.
2014. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
81%

Attól függ, ki a festő?

Ha saját képeid, akkor csak a megboldogulásod után lesznek értékesek... :)

2014. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Saját képeim és csak azért szeretném eladni mert ehhez nagyon drágák a felszerelések... pedig csak temperát használok és vékony vásznat de még így is 5-6000 minimum egy kicsi :( Köszönöm a válaszolóknak, a második amúgy még nincsen teljesen kész szerintem még fogok rajta variálni :) Várom a további válaszokat :)
2014. márc. 16. 17:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem vagy elismert festő, egyik se ér semmit :/
2014. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ismerek egy embert aki hobbiból fest körülbelül ilyen szinten, és csak a szűk ismeretségének mutatja meg a képet. Külön meg is kér rá hogy ha esetleg küld privát üzenet formájába képeket hogy másnak ne nagyon mutogassák. Szóval elég vicces hogy te meg több ezer forintot akarsz ezekért. Szóval nem megbántani szeretnélek, de tényleg annyit érnek amennyi pénzt adnak érte. De így általánosságban nem igazán van értékük...
2014. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Saját képek?! Már megörültem, hogy óccsóért lehet Linka Procházková képeket venni a GYK-n...

Miért írod alá Linka-ként? Khm...

2014. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azert irok ala linkat mert ez a nevem :D furcsanak tartod? :D amugy meg en is tok anonimkent tettem fel, ha tudnatok ki vagyok, nem mutogatnam :P es mostanaig nem is mutogattam, de nagyon kell a penz :P es nem fogom elmagyarazni, miert... es mielott jonnetek a diakmunkaval mondom hogy semmi idom sincs :)
2014. márc. 17. 15:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy én is csak hobbiból festek :)
2014. márc. 17. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


nem tudtam, hogy ez a neved :D

2014. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze nem tudhattad :) nem ismerem ezt a festot.. igy tenyleg felreertheto lehetett ne haragudj :/
2014. márc. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!