Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha beköltözök egy albérletbe...

Ha beköltözök egy albérletbe a barátnőmmel és az én nevemen lesz a számlák és az albérlet és nincs (hivatalos) munkám, és még munkanélkülit se kapok, akkor milyen támogatást kérhetnék az önkormányzattól?

Figyelt kérdés
Lakásfentartási? Illetve egyén más segítségek?
2013. febr. 12. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs jövedelmed, miből akarod kifizetni a lakást és a számlákat?
2013. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hivatalos jövedelme nincs.
2013. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, hivatalos jövedelmem nincs. És a barátnőmnek is van állása.
2013. febr. 12. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát feketén dolgozol, és még támogatást is akarsz azoktól, akik adóznak. Mi vagy te, cigány??
2013. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes megnyilvánulást, magyar vagyok, csupán annyi az egész, hogy nekem megbízásos szerzőzéssel van munkám, ami nem számít hivatalos munkának, ettől függetlenül jelentkeztem sok más helyre is, és remélem, hogy fel is vesznek.



És nem könnyő elkezdeni az életet szülők nélkül. Csak azt akartam, hogy esetleg a gáz ne legyen olyan nagyon sok, hogy elinduljunk. Ő keres havi hetvenet, plusz jatt, és én olyan 60at. Csupán egy kezdetleges segítséget szerettünk volna, hogy könnyebb legyen.



De azért köszönöm a magyarhoz méltó megnyilvánulásodat.

2013. febr. 13. 06:27
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy semmit nem fogsz kapni, nincs ilyen támogatás
2013. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a megbízásos szerződéssel végzett munka is hivatalos munka
2013. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A munkaügyire nem kellett szólni, hogy megbízásosan dolgozok.
2013. febr. 13. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!