Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez létezik és nem csap be?

Ez létezik és nem csap be?

Figyelt kérdés

Volt már hogy rendeltem a Vatera oldalán keresztül, nyertem egy licitet vasárnap is. No de mondtam a hölgynek hogy elsőbbségivel szeretném ha küldené mert szerda este elutazom.

Utalni ugye csak hétfőn azaz ma tudtam és akkor csak délután.

Na írtam neki 13:30 kor hogy most fogok indulni az OTP-be. Jött is rá egyből válasz hogy ő már feladta nekem délelőtt elsőbbségivel hogy ide érjen szerdára ( senki nem tudta volna átvenni ezért lett volna fontos )


Én nem tudom, félek hogy átverés, addig rendben van hogy egy 99%-os eladóról van szó, de az a ruha amit vettem tőle csak a bolti ár felét képezi.


Bízok benne hogy nem ver át, ti jártatok már így hogy hamarabb fel adta a csomagot mint hogy ti átutaltátok az összeget?


2014. márc. 17. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Én babaruhával voltam így. A vaterán keresztül megtaláljátok egymást, ha valami gond van. Tehát nem valószínű, hogy átver, sőt, rendes volt, hogy figyelt rád, és elküldte előbb, hogy biztosan megkapd!

Értékelésnél sok pozítívat adj neki!!!

2014. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki hagytam hogy vasárnap megnyertem a licitet és hétfőn reggel ugyan azt ruhát fel rakta. nem viszont eladó hanem a sajátját adja el, miért lenne belőle két egyforma?
2014. márc. 18. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert viszonteladó és van belőle neki 15 darab?
2014. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha átutaltad, és nem kapod meg a csomagot, akkor azon felül, hogy megkeresed, és kérdőre vonod, valamint negatívan értékeled, a vatera csapatának is panaszt tudsz tenni.

Itt van a szabályzat, hogy sikeres aukciózárás esetén köteles a vevőnek átadni a terméket.

[link]


A csalók nem a vaterán vannak, mert ott jogilag védve van az eladó is, és a vevő is.

Szóval ne parázz!

2014. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!