Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy zajlik általában egy...

Hogy zajlik általában egy internetes apróhirdetésnél az adás-vétel személyesen?

Figyelt kérdés
Azt hiszem valahol a jófogáson olvastam, hogy lehetőleg valamilyen nyilvános helyen találkozzanak a felel, de szerintem a legtöbben megadják a címüket és ott zajlik az átvétel.
2014. márc. 18. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Frekventált helyen, abból a praktikus okból, hogy könnyű legyen megközelíteni, mert szerintem nem várható el, hogy házhoz jöjjön érte a vevő, kivéve ha terjedelmes az árucikk
2014. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kizárólag így adok-veszek. Persze csak kisebb dolgokat, amik kipróbálhatók. Átadják a rendelt terméket, én kipróbálom, és átadom az árát. Ennyi.
2014. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És hogy beszélik meg a felek a találkozót? Úgy értem, honnan tudják, hogy kit kell keresni? Elmondják, hogy milyen ruhában vannak stb?

És pl egy cipő esetében is megoldható ez? Mert azt ugye fel is szokás próbálni előtte.

2014. márc. 19. 17:09
 4/4 anonim válasza:
Üzenetben meg lehet beszélni vagy telefonon is. Ha nem túl nagy a termék, akkor a legegyszerűbb ha az eladó kezében van, megmondja milyen zacskó lesz nála, stb. Cipő esetében is megoldható, mondjuk ha valamelyik pláza elé beszélitek meg, ott be lehet menni, leülni és felpróbálni. Mondjuk erre akár egy pad is megfelelő az utcán, ha nem zavartatod magad.
2014. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!