Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzek rá a vevőmnél,...

Hogy kérdezzek rá a vevőmnél, hogy mikor szeretné utalni a megvásárolt ruhák árát, úgy hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
vaterán vett tőlem több cuccot, engedtem is neki,ez már 1 hete volt, azóta hallgat, pedig pár napja rákérdeztem, hogy mikor utal, mert mennék postázni,,,de nem válaszolt, pedig vaterára belép
2014. márc. 19. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezz rá,mert sajnos tapasztalom,hogy vannak akikkel le van beszélve minden és se szó se beszéd, nem fizet, nem jön!
2014. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azt kérdezném meg, fenntartja-e a vételi szándékát. Felnőtt emberek ilyeneken nem sértődnek meg :)
2014. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy felhívom, én is pénzből élek...annyi pedig megérdemelnék, hogy valamit reagáljon,
2014. márc. 19. 08:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már több ilyen vásárlóm, de az esetek nagy többségében az derült ki, hogy rendes vásárló ő, csk családi vagy egyéb gondjai voltak éppen. Sőt, én is voltam már ilyen helyzetben, mindig türelmesek voltak velem az eladók. Nagyjából látszik az értékelésből, hogy ki milyen vaterás. OLvasgass bele az értékeléseibe, és akkor el tudod dönteni, hogy rendszeres nála hogy nem jelentkezik vagy nem fizet, vagy nem szokott vele ilyen gond lenni.

Én azt mondom hívd fel. LEhet írsz még neki 2-3x, és nem ír vissza, lehet csak nem jár minden nap a neten, és ezért elfelejtette. Ha felhívod rögtön választ kapsz, és ő is észbekap, hogy hoppá, tartozásom van,a mit rendezni kéne. Nyugodtan hívd fel, abból még nem lesz sértődés. Ha igen, akkor ott már komolyabb bajok vannak, de akkor meg ne te érezd már magad kellemetlenül. :)

2014. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Én pl. kuponokra licitáltam, amit meg is nyertem (20 különböző aukciót egy eladótól). Szinte az összeset 1 Forintért. Postával együtt utaltam épp az előbb 285 Forintot.

Az elmúlt 1 hónapban a lányom totál beteg volt, apukám tüdőgyulladással kórházban feküdt, a párom nagypapája élet-halál között fekszik és nem rég született meg a második gyermekünk.

Tegnap este ugrott be, hogy én licitáltam még pár hete és azok már bizony tuti lejártak. Így is volt, jött is értesítő a teszvesztől.

Az eladó nem írt gy darab e-mailt sem, gondolom arra várt, hogy én lépjek vele kapcsolatba, ami teljesen jogos.

Az első licit kicsivel több, mint két hete járt le, az utolsó múlthéten szerdán!

Rögtön írtam az eladónak, hogy elnézést kérek, hogy csak most jeleztem tényleges vételi szándékomat, de a családon belül nagyon sok dolog összejött most és teljesen kiment a fejemből a dolog.

Kértem egy számlaszámot és már át is utaltam a pénzt.


Az eladó kedves és megértő volt! Nem pampogott, pedig megtehette volna. Hol kéne néznie, hogy x darab különböző aukcióját mind én nyertem meg? Maximum az összesítőben látná, de valószínűleg nem követte nyomon a "pályafutásomat".

Mindenesetre szörnyen éreztem magam ma reggelig, amíg el nem olvastam a válaszát és "megnyugtatott" benne, hogy nem orrol rám é, hogy nincs semmi probléma.


Én eltudom képzelni, hogy más is kerül ilyen helyzetbe, mint én.

Mondjuk én mióta licitáltam az aukcióira nem léptem be az oldalra.

Szerintem hívd fel, próbálj kapcsolatba lépni vele valahogy.

Ha nem megy ezen a héten, akkor írj egy szép negatívot és hirdesd meg újra a ruhákat.

2014. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem szeretnék tolakodó lenni, nem akarom sürgetni, de én is pénzből élek...
2014. ápr. 14. 09:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Még azóta sem jelentkezett?
2014. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem:(
2014. ápr. 14. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!