Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebook oldal reklámozása?...

Facebook oldal reklámozása? Mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

Edző vagyok, és egy új helyen szeretném beindítani az edzéseket. Ha az edzéssel kapcsolatosan létrehozott facebook oldalamat ilyen kattintás alapú fizetős hirdetésként facebookon hirdetem, az mennyire lehet eredményes?

Nem igazán találtam olyan részletes leírást erről, ami pontról pontra elmagyarázná hogy hogy is van ez, mire kell figyelni. Ha valaki tud, megköszönném.

Valamint ennek az ára hogy van? Megadok egy összeget, amit befizetek bankkártyával, és amíg a kattintásokból össze nem gyűlik az az ár, akkor addig kint lesz a facebookon, utána meg automatice lejön? Mennyit érdemes erre költeni első próbálkozásként?



2014. márc. 19. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!