Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vatera.hu (béta) oldalon...

A vatera.hu (béta) oldalon lassan egy hete megvettem egy terméket, mégsem érkezett eddig az eladótól semmi válasz, nem is igazolta vissza. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Korábban már vásároltam a vaterán, akkor nem volt ilyen gond. Elég sok mindent ad el az illető a visszajelzések alapján. Lehet hogy egyszerűen még nem kerültem sorra? Személyes átvételt jelöltem be az átvevés módjánál.

2014. márc. 21. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
irj neki. ha egy het utan sem valaszol, adsz egy negativat, es keresel masik eladot, aki azt a termeket arulja.
2014. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol írjak neki? Az kapcsolatfelvételi adatokat kellene megkapnom E-mailben. Írjak neki a vaterán kérdés útján?
2014. márc. 21. 09:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott a helyzet, én voltam a hülye. Az új vaterán már nem e-mailben kapja meg az ember az adatokat, hanem az oldalon van leírva. Otthon viszont nem akarta azt a fület megnyitni, azért nem értettem a szituációt.
2014. márc. 21. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!