Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szükségem van sürgősen 100...

Szükségem van sürgősen 100 ezer forintra. Hogyan szerezzem meg, úgy hogy ne kelljen kölcsön kérnem?

Figyelt kérdés

Januárra sikerült minden tartozásom rendeznem, azóta egy keveset sikerült is félre raknom. Azonban történt egy váratlan dolog, ami elvitte az összes pénzem és még közel 100 ezerre szükségem volna úgy egy héten belül. Fizetést csak hónap közepén kapok, előleget nem tudok kérni. Kölcsön kérni nem akarok többé, mert megtapasztaltam milyen nehéz kimászni belőle. Elkezdtem az apróhirdetések között az alkalmai munkákat nézni, amit délután munka után tudnék csinálni, de egyetlen egy volt amivel (fél)sikerrel jártam, az is 2 ezer forintot fizet és majd hívnak mikor mennem kell. Nagyon kilátástalan...

Aki volt már ilyen helyzetben hogyan oldotta meg? Sikerült kölcsön nélkül? (Halasztani viszont nem igazán tudom az összeg kifizetését, mert műtétről van szó)



#ötlet #pénz #kölcsön nélkül
2014. márc. 22. 06:10
 1/2 anonim ***** válasza:

1 hét alatt nem fogsz tudni 100e Ft-ot keresni, pláne nem alkalmi munkával. Ha tudnál, akkor folyamatosan azt csinálnád és havi 500e-t keresnél.

Esetleg adj el valamit, bár azt sem könnyű gyorsan és árában.

2014. márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fialj.
2014. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!