Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen az Ázsia Centerben...

Milyen az Ázsia Centerben dolgozni?

Figyelt kérdés

Sem a hosszú munkaidőtől, sem a lendületet, odafigyelést igénylő munkáktól nem ijedek meg, így az érdekelne, a fizetés megfelel-e egy átlagos kiskereskedelmi eladó fizetésének, rendesen kézhez kapják-e az alkalmazottak, általában bejelentett-e..? Milyen veszélyei vannak esetleg ennek a munkának, mennyire várnak el nagy kereskedelmi tapasztalatot?

Előre is köszönöm!



2014. márc. 26. 12:06
 1/1 anonim válasza:
A veszélye az egészséged. Nem szívesen adják ki a szabadnapot, zokon veszik ha túl sokáig vagy wc-n vagy ha éhes vagy. Légy gyors, tölts fel árut akkor is, ha nem vettek semmit. Én napi 3500Ftért dolgoztam próba időben, aztán 4000Ftért mikor felvettek. 2 hétig bírtam. Minden este sajgott a lábam a 10 óra állástól, alig bírtam hazamenni. Megváltás volt az az 1 szabadnap amit kivehettem, bár nem igazán tetszett nekik. Én nem voltam bejelentve. Tapasztalatot nemigazán várnak el.
2014. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!