Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az Ázsia Centerben rengetek...

Az Ázsia Centerben rengetek vegyiárut és kozmetikai termékeket árulnak a kínaiak igen jó áron. Mit gondoltok honnan szerezhetik be az árut?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan nagykereskedést a XV. Kerületben vagy a környező kerületekben, ahol normális áron lehet beszerezni vegyiárut? A kínaiak olyan jó áron szerzik be az árut, hogy én a nagykerbe is többért tudom megvenni mint amennyiért ők adják. Hogy lehet ez? Gondolom számla nélkül adják-veszik a cuccokat mást nem tudok elképzelni.
2011. jan. 8. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Az fel sem merül benned, hogy nem az, vagy annyi van benne a vegyianyagból, mint kéne?

Kínai kajáldában kutyakajából készült a pörkölt...

2011. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló ír,az nem igaz.Én is itt az Ázsia Centerben szoktam mindíg bevásárolni mosóport,öblítőt,kilós kávét miegyéb.Tökéletes minőség,EREDETI termékek,mivel hamisítvány nem lehet piacon,és ezt ők is tudják.Én most pld a mosóport Ausztriából a METRO-ból hozok,15.5 kg-os Ariel,Ft-ba átszámolva 5500 Ft...ingyen van-hát még az ő fizetésükhöz!!!Sajnos a mi kereskedőink,mivel ilyen csóróság van,sokszor 200%-os haszonnal próbálnak meg értékesíteni mindent.Megjegyzem Ausztriában a benzin is 280 bFt-ba kerül L-je.Nem is érdemes itt tankolni,már aki megteheti,hogy kijár
2011. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A csomagoláson nincsen feltüntetve a forgalmazó?
2011. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első kicsit el van tévedve, hogy "kutyahúsból van a pörkölt, mert az olcsó", megsúgom neked, hogy egységnyi kutyahús ára több, mint egységnyi sertésé vagy marháé - már ahol ezzel legálisan lehet kereskedni. Megjegyzendő itt az is, hogy az árat hazánkban emelné az "illegalitás ténye", tehát egyetlen kínainak sem érné meg a csirkenyesedék és malacfül helyett kutyahúsból ételt készíteni csirke- vagy sertésáron...

A kínaiaknak pedig az a titka, hogy sokat vesznek, összefognak. Nem mindegy, hogy 100 csomag mosóport vagy 5000 csomag mosóport veszel meg...

2011. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én mindenféle háztartási vegyiárút ott veszek és eddig még minden jó volt. Az volt a csomagban, ami rá volt írva.

Egyszer megkérdeztem és azt monta az eladó csaj, hogy Szlovákiából és Ausztriából veszik nagykerből kamionos tételben.


Én nem hiszem, hogy csalással és "pancsolással" próbálkoznának az Ázsia Centerben árulók. Úgy tudom, hogy őket is ellenőrzik időnként. (Bár tisztában vagyok vele, hogy mennyire nem jelent semmit... :) )

2011. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, összefognak, mert rohadt sokan vannak, és még alkudnak is. Néhány dolgot amúgy el lehetne lesni tőlük :)
2011. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Először is szögezzük le,hogy amik az Ázsai Centerben vannak vegyiárú cuccok,azok eredetiek és nem holmi pancsolt szarok.

Az logikus feltevés, hogy összefognak. És az egyik hozzászólónak is igaza lehet,hogy pl. ausztriából hozhatják,mert vásároltam már úgy terméket,amin egy magyar szó sem volt. Erre akkor ez a magyarázat. Egy biztos,hogy nem magyar forgalmazón keresztül jön. Kéne valami kapcsolat,azt hiszem elmegyek és nyomozok egy kicsit.

2011. jan. 8. 11:54
 8/10 anonim ***** válasza:
így van Ausztriából hozzák kamionokkal és eredeti dolgok.
2011. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok,akkor látjátok jól mondtam,mi legalább is onnan hozzuk és nagyon olcsó-nem kamion-nyi mennyiség pedig.METRO-ba kell menni.
2011. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MiaLeonetta válasza:

De,ha nincs rajta egy szó magyar se meg semmi cimke ,akkor nem is árusíthatnák.Én is ott laktam és vásároltam,de viszont ,ha egy auchanba akció van ugyan annyiért veszem meg mint ott,sőt érdemes jól megnézni és kiszámolni a liter vagy kg árakat.Én a dash mosószert vettem 7 liters volt 2700 ft aztán egyszercsak 3300 ft volt.Most nem tudom mennyi az ára,mert szeptemberben elköltöztünk és már nem árok oda ilyenekért.Pedig a Vera parfümösnél vettem a parfűmöket és sok minden mást is de nagyon át kell számolni az árakat egy sima 2 literes öblítő nem olcsobb mint egy tescoba,de az 5 literes silan az megéri.

A másik pedig az,hogy őnekik van akár 4-5 üzletjük mindegyik más cégnéven így 5 évig adómentesek!Hiszen ők az egész családot hozzák így összetartanak.Ugy,hogy adhatják is olcsobban a dolgokat meg hát nem adnak számlát stb...

Mi magyarok meg nem élünk meg mert nekünk az első naptól fogva adózól ahogy munkába lépsz.Nincs sok pénzed ezért elmész és vásárolsz a kínaitól,így ő meggazdagodik te meg maradsz ott ahol vagy.

Nem a kínaiakat bántom,hanem ezt az államot,mert bezárták a magyar ruhaipart stb..,mert a mi államunk olyan frankó,hogy ide hozott a tengeren túlról embereket,csak ,hogy nekünk ne legyen jó.

2011. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!