Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kerestek már valakit azzal...

Kerestek már valakit azzal hogy, visszanem téritendö állami támogatást ajánlottak fel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamu, nemrég olvastam, hogy mostanában ezzel házalnak csalók. Talán a pénzcentrum.hu-n vagy az indexen.
2014. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzarvasLászló ***** válasza:

Nem tudom, hogy erre gondolsz-e:


Esetleg ezzel a szöveggel szokták megkeresni a leendő ügyfeleket a Lakástakarék értékesítők. Ebben a konstrukcióban a befizetések után valóban 30%-os és vissza nem térítendő az állami támogatás.

2014. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan miröl lesz szo azt mondták ,majd egyeztetünk idö pontot és tájékoztatnak! Annyit mondtak vissza nem téritendö támogatást adnak magán személyeknek ebben segitenek!
2014. márc. 27. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Eleve átverésszagú minden ilyen "csak a helyszínen tudok többet mondani, addig csepegtetem az információt" típusú megkeresés. Ha komoly lenne, akkor nagy vonalakban elmondanák és azért lenne személyes találkozó, hogy az esetleges kérdéseidre tudjanak válaszolni.

Másrészt az ilyen "nagy lehetőségek" esetén fordítva szokott működni, nem a szolgáltató keres meg, hanem te a szolgáltatót, mert NEKED érdeked. Itt neki érdeke. Vajon miért, ugye.

2014. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

LOL !


Még mindig van aki hisz a mesékben?

2014. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!