Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a forex...

Van itt olyan aki a forex kereskedésben otthon van?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a korábbi válaszokra, elég gyakran téma ez. Mit szeretnél tudni? Sokan abból élnek, hogy ilyen tanfolyamokat szerveznek, ingyen jótanácsot ne nagyon várj senkitől, általában a fórumokon a kezdők várnak tuti tanácsokat egymástól.
2014. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon mindenki abból él és jobb %ot ér el bárkinél 0 hozzáértés nélkül.
2014. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozom forex-szel, kisebb nagyobb sikerekkel. Nem vagyok profi, inkább szerencsés abban az értelemben, hogy egy pár külföldi traderrel sikerült megismerkednem, akik viszont profin nyomják, azóta tőlük próbálok tanulni, illetve sokkal inkább rájuk hagyom a pénzemet, és velük végeztetem a kereskedést.


Hosszú évek melója ez és bizony amit eddig megfigyeltem az alapján nem mindig a racionális irányba mozognak az árfolyamok, amit a fundamentumok szerint elvárnánk, van itt ebben a forex világban pár nagy szereplő, akik kis túlzással kényükre-kedvükre ráncigálnak néha egy-egy árfolyamot.

2014. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen tapasztalatod van forexszel illetve traderek/szignálok követésével?

Lehet ez hosszú távon profitábilis?


Köszi

Üdv. Peti

2022. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!