Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Írnátok siker történeteket?

Írnátok siker történeteket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy valaki egy ötletből hogy gazdagodott meg akkor érdekelnek olyan műtárgyak amik több száz milliókat vagy milliárdokat érnek esetleg olyanokat amelyiket mai napig nem találni.(Ha csak oldalakat linkeltek azt is nagyon meg köszönné)
2014. ápr. 2. 00:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
pl: nézdmeg ezt az embert ő is turizmust támadta meg :) https://www.youtube.com/watch?v=l6qHl5jFiCQ meg 5:20-nál mond egy érdekes dolgot :) van fent néhány videója elég kemény meg van olyan is fent ahol az élet történetét mondja el szerintem tetszeni fog neked
2014. ápr. 2. 18:02
 12/25 anonim ***** válasza:

Na persze úgy könnyű, hogy az ember beleszületik a vagyonba, talpa alatt van a lé :) a bankárokra a legszebb példa a rotchild család, a dinasztiaalapító nyomorban élt egy szakadt, penészes viskóban, a fia Nathan Rotschild, már a fél világnak a pénzügyi ura, csak ennyit számít az hogy minden fejben dől el! [link]


Ahhoz hogy nagyon gazdagok lehessünk, ahhoz igazad van magyarország vajmi kevés, ezért nemzetközivé kell vállnunk, vagyis rengeteg nyelven kell beszélni, kapcsolatokat kell kiépíteni kínában, oroszországban, USA-ban, latin-amerikában stb., úgy kell felfogni hogy a világ egy nagy magyarország, és nekünk ezt be kell járnunk. pl. felmegyek pécsről budapestre, mit mond a nemzetközi ember, elmegyek shanghajból, new yorkba, onnan moszkvába. Ezért én nagyon fontosnak tartom hogy beszéljek németül, angolul, spanyolul. rááadásul ehhez nem kell tanár, autodidakta módon ki lehet tanulni, és 1000x többet ér mint egy diploma.

2014. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

":D ebben igazad van,de azért azt a 300 milliot megnézzük még mindig töredéke sincs meg pl bill gates vagyonának"


Van az a 300 millió már 430 millió is. 5 titkos bankszámlán.. És ez csak az, amit megtaláltak, és egyértelműen hozzá tudták kötni. Ha vannak még hamis papírokkal nyitott számlák, noname offshore cégei is, ki tudja, mennyi lehet még elrejtve - még akár Bill Gateshez is felérhet.


M.o.on is meg lehet tisztességesen gazdagodni szerintem, de a sikerhez mindenhol ugyanazok a dolgok kellenek: kapcsolatok, rengeteg pénz, különleges képességek.

Ha ez nincs, akkor vagy tisztességtelenül lehet érvényesülni, vagy csak nem ilyen szinten.

2014. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan fogalmaztam, mikor azt írtam 300millió. A kábítószerek 10-15%-át derítik fel a rendőrség statisztikái alapján, ha ezt kivetítjük az ellopott közpénzekre..

Magyarországon a leginnovatívabb üzlet, az az élelmiszeripar, viszonylag kevés pénz is elég hozzá, családi vállalkozásból is ki lehet növeszteni egy vállalatot, többnyire csak a gyártóegységek gépeit nehéz megvenni, de a gyártásfolyamat nem bonyolult, szakértő gárdával is lehetne építettni gyártó gépeket. Én ezt csinálnám szigorúan, csak ha magyarországban gondolkozok.

Rááadásul a kaja iszonyat üzlet, gondolj bele, amit a polcon látsz Snikerst 130ftért, annak a gyártási költsége 13ft. hatványozottan hozza a pénzt.

2014. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
igazából nézőpont kérdése :) amugy akit küldtem másik videóba mondta ő is nagyon szegény családban született és nem olajból gazdagodott meg:)
2014. ápr. 2. 20:42
 16/25 anonim ***** válasza:

bocsi :D csak az 5:20ra voltam kiváncsi, gondoltam megint egy olaj+arab = $ riport. itt a cége: [link]

olyan sok pénze nincs :) amugy neked konkrét elképzelésed van?

2014. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
igen:) ami engem legjobban vonz az ingatlan piac/telkek,régiségek és vállalkozások közül is vonz 1-2 dolog de még mi előtt vállalkozásba bele vágnák sok mindent kell tanulnom hogy minél nagyobb munka kört tudjak elvégezni de most van egy nagy esélyem ami nagy kezdő pénzt hozna elkezdéshez még 19 vagyok szóval ja kezdés okozza a legnagyobb bajt
2014. ápr. 2. 22:16
 18/25 anonim ***** válasza:
szuper :D én pedig 20éves vagyok, érettségim van, de munkanélküli xd. régebben numizmatikával foglalkoztam, világháborús roncsok, ásott kincsek is érdekeltek, még most is de már nem foglalkoznék vele főállásban. Ingatlan az szuper dolog, gondolkodtam abban is hogy kitanulja az ember a kőműves, burkoló, ács szakmát, és már nagyjából fel is tud húzni egy házat, de van 1éves építőipari technikum, ami nagyon is megéri ilyen szempontból. Vegyészetből akarok meggazdagodni, utána azt a pénzt hadiipari vállalkozásba akarom belepumpálni, oda sok mérnök koponya kell. Másrészt meg magán zsoldos céget akarok alapítani, saját céges fejlesztésű hadieszközökkel, irakban is rengeteg ilyen amerikai magáncég van szerződéssel, ezt fejlesztem tovább, és USA-nak is megérné hiszen nem amerikai katona halna meg külföldön.
2014. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

[link]


csak annyit tett hogy létrehozott egy magán zsoldos céget, és már ebből ennyit szakított. ha erre ráépítesz egy katonai-ipari koplexumot, megkapsz egy nemzetek feletti hadsereget :)

2014. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
:Daz tényleg menő , gondolkoztam hülyeségeken is pl egy ezotériás könyvet írni a nép vevő ezekre mint a vonzás törvénye ilyen 21-es csapdája ha nem jön össze azért nem jön össze mert nem akarod eléggé ha össze jön azért jött össze mert hittél benne :DD kb 1 nap alatt egy ilyen könyvet meg lehet írni
2014. ápr. 3. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!