Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Söröző nyitás szakács végzetts...

Söröző nyitás szakács végzettséggel?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyitni egy sörözőt, egyelőre meg szeretném tervezni, mire van szükségem, most készülök visszatelepülni külföldről, kezdőtőkével rendelkezem, helyet lehetséges, hogy már ki is néztem.

Azt olvasom sok helyen, hogy vendéglős végzettség kell, de nem egyértelmű, mert máshol vendéglátói végzettségként fogalmaznak, tehát a kérdés, hogy szakács/boltvezető képesítéssel nyithatok e sörözőt, vagy muszáj alkalmaznom egy embert vendéglős okj-val...

Én nem tudom elvégezni, mert nincs érettségim.


+ még az érdekelne, hogy mivel még soha nem volt saját vállalkozásom, nem tudom, kinek kellene hivatalosan feltennem az ilyen jellegű kérdéseket, könyvelőnek vagy kinek?



2014. ápr. 7. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy könyvelőt! Ne egy ilyen oldalon kérdezz ilyen témában, mert fura válaszokat kapsz.
2014. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem adok 5000ft-t egy tanácsadásért, ha egy 3 szavas tõmondatnyi választ keresek.
2014. ápr. 8. 08:27
 4/9 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


nem adok 5000ft-t egy tanácsadásért, ha egy 3 szavas tõmondatnyi választ keresek."---Nesze neked a 3 szavas válasz: "Akkor baxxxad meg!"


Viccet félretéve nyithatsz sörözőt, ha vannak engedélyeid és elég tőkéd a kezdéshez.

2014. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kissé csalódni fogsz, ha netán megnyitod a söröződet, hogy mennyiszer 5 ezret fogsz te még kiadni olyasmiért, amiről úgy gondolod, itt a GYK-n ingyen megoldják.
2014. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SzarvasLászló ***** válasza:

Ámbár sokszor adok itt bizonyos kérdésekre pénzügyi válaszokat most annyit általánosságban megjegyeznék:


-néha többet ér az 50eFt-os tanács mint az ingyenes

-vannak kérdések amikre a válasz megtalálásához egyszerűbb és megbízhatóbb a guglit használni mint ezt a fórumot

-igen, egyszerűbb 3 szóban választ kapni egy kérdésre mint átolvasni az adott rendelkezést (ámbár érdekes módon mindig azok járnak jobban akik tudnak, tehát veszik a fáradtságot és elolvassák azt ami rájuk vonatkozik)

2014. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

vettem a fáradtságot és elolvastam mindent amit csak tsláltam pont az ilyesfajta olvasmányok eltérõ információi miatt született meg a kérdésem, nem nem az 5000ret sajnálom fõleg nem mikor egy többmilliós befektetést készülök végbevinni, pusztán nincs szükségem olyan tanácsadásra, amit a linkelt honlap felkínál. Most kaptam még melót, így még maradok picit külhonban, de amint tehetem megyek haza és járok mindennek utána könyvelõnél, önkormányzatnál stb stb, a kérdésem egyedül arra irányult, hogy megfelel e a szakács végzettség, vagy mindenképen kell a vendéglõs okj vizsga, vagy egy alkalmazott/üzlettárs aki rendelkezik vele...

Nem is értem miért érez kényszert mindenki, hogy válaszoljon, ha közben nem tudja a választ...

2014. ápr. 14. 10:26
 8/9 A kérdező kommentje:
vagy, hogy melyik az a szervezet, gondolok itt önkormányzatra iparkamarákra stb, aki meg tudja ezt vâlaszolni.
2014. ápr. 14. 10:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Kaptál erre vonatkozó választ? Szeretnék kocsmát nyitni én is, de érettségim és egy mérnöki diplomám van csak. Mindenki mást mond. Van aki szerint kell van aki szerint nem.
2014. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!