Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Rendőrség eltűntette a...

A Rendőrség eltűntette a laptopomat?!

Figyelt kérdés
Volt egy ügyük melyben engem neveztek meg ( ok nélkül ) gyanúsítottnak, lefoglalták 2 laptopomat kb fél évre! z egyiket végre vissza kaptam, a másikat nem, pedig kaptam határozatot, hogy azt is vissza adják. Ennek 1 hónapja, azóta betelefonáltam, és azt mondják a másik laptop nincs a rendszerben???!! Hogy történhet meg ilyesmi?? 150.000ft-os laptopo amit fél évig nélkülöznöm kellett ezek miatt a ..... miatt, most azt állítják nincs a rendszerben?? Mit tudok tenni?? Milyen jogi lépéseket kell tennem?
2014. ápr. 10. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ügyvéded nem volt? Ő biztos tudna intézkedni.
2014. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt sajnos, egyáltalán nem gondoltam volna az elején, hogy ilyen "komoly" az ügy,valamint hogy ilyen hosszú időre elveszik, azt meg végképp nem hogy vissza sem akarják adni...
2014. ápr. 10. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Arról viszont kellene, hogy legyen dokumentumod, hogy tételesen mit foglaltak le!

Ha ez nincs, akkor valami sántít a történetedben!

2014. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van papírom! Ezt mondtam is nekik, de azt mondták maximum panasszdal élhetek, amivel mint tudjuk semmire nem megyek..
2014. ápr. 10. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van róla papírod, akkor bíróság!
2014. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mondták várjak 1 napot megpróbálnak utána járni....kíváncsi leszek mi sül ki ebből..
2014. ápr. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!