Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdézést csakis játékpénzel...

Tőzsdézést csakis játékpénzel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

Szeretnék részvényeket vásárolni, majd eladni.

Mindenképp játékpénzel kezdjem, nagy tapasztalatot adhat ez?

Van valami pl a youtube-on ami az alapoktól elmagyarázza a dolgokat?

Milyen részvényeket érdemes venni jelenleg?


2014. ápr. 12. 18:17
 1/6 tetro ***** válasza:
mennyi tőkéd van hozzá?
2014. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1000 euró
2014. ápr. 12. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:

300e Ft? ne hülyéskedj már.....


Tőzsdézni 10milliókkal vagy többel szoktak.

2014. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsivel is lehet próbálkozni, tanulópénz. De ha még sosem csináltál ilyet, akkor elég érdekes lenne egyből élesben kezdeni...
2014. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd azért írd meg, hány perc alatt tapsoltad el :)


"Tőzsdézést csakis játékpénzel érdemes kezdeni?" Ha neked monopoli pénzért is adnak részvényt, akkor mindenképpen abból vegyél eurót, majd váltsad át igazi Ft-ra!


"Van valami pl a youtube-on ami az alapoktól elmagyarázza a dolgokat? " NINCSEN!


"Milyen részvényeket érdemes venni jelenleg?" Szinte másodpercenként mást érdemes venni, tehát amíg leírná valaki a tuti választ, már elkésett vele!

2014. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részvényekre édes kevés az 1000$. Forexen okés. Mindenképp demózz mielőtt éles számlával kereskednél! Bár, ha nem zavar, hogy elvesztheted rövid időn belül, akkor élessel is kezdheted. Korábban robotoztam (segítséggel), termelt is rendesen. Egy nap délutános műszak után ránéztem a chartra és láttam, hogy épp egy jó helyzet van a kötésre ( egy hirtelen emelkedésből kezdett visszajönni korrekcióba). Gondoltam nem lehet olyan nehéz kézzel kereskedni, így shortoltam egyet, viszont azt nem néztem, hogy milyen kötésmérettel indítottam a tranzakciót, és sikerült 1 lottal kötnöm. Az ár nem korrekciózott, hanem újra megindult felfelé. Ekkor jött a kivárás, imádkozás, hogy forduljon vissza. Hát nem fordult. Így sikerült kb 70 perc alatt lenulláznom egy 500$-os számlát. Megvolt a tanuló pénz... Jelenleg a manuális kereskedést tanulok, de már megvan a kereskedés kezdésére a stratégiám, hogy ne forduljon elő hasonló...
2014. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!