Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Reál beállítottságúként...

Reál beállítottságúként milyen munkába tudnék elhelyezkedni, ami jól fizető, és sajár vállalkozás is alapítható?

Figyelt kérdés
Pl tervezőnek gondoltam. Saját iroda, elég borsos árat kérnek egy tervrajzért. De mindenre kíváncsi vagyok. Humánnal sincs bajom, csak a reált abszolút nem tanulva vagyok 5-ös, humánt meg tanulni kéne.
2014. ápr. 14. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
tervezonek? ugymint, epitesz, vagy gepesz tervezo? ahhoz elobb talan egyetemet kene vegezni. van meg idod, elobb az erettsegit kene letenni.
2014. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy gyenge az iskola, vagy te vagy csókos a szülők révén, míg a valóságban csak egy kis ***** ...


Manapság gimi 3adikban oktatják általános iskola 7edikes anyagát, egyre inkább elamerikaiasodik a társadalmunk. Egyetemen meg szenved az okításukkal a tanár, még gyököt vonni sem tudnak sokan...

2014. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a 2. válaszoló erőltett közhelyeire.


Kezdjük ott, hogy egy marhaság ez az egész reál meg humán szétválasztás. Egyébként amiben el tudsz helyezkedni és jól is fog fizetni, az valami olyan, ami érdekel. Nem hiszem, hogy így ismeretlenül mi meg tudjuk mondani neked, mi lygen az életcélod.

2014. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Irigy kutya. Az oktatás elég magas színvonalon folyik, de az iskola tényleg hoki... És nem vagyok csókos, csak egyszerűen tudom, értem. Ha gondolod, magyarázz el valami fizikai-matematikai képletet/egyenletet, a másodikat magamtól hibátlanul megcsinálom. Érettségin ki fog derülni, de a matekot emeltszinten fogom. A humán tárgyakból a töri egyik kedvencem. A magyart viszont ki nem állhatom. Tanár miatt is, de amúgy se szerettem. Annyi eszem meg van, hogy nem gimit félbehagyva akarok elmenni rajzolgatni, nem mindenki olyan IQ fighter mint te... Gimi után gondolom, hogy elmegyek. Igen, mérnöknek gondoltam. De még konkrét tervem nincs, csak ezeket értem, szeretem is. Inkább építész, de a gépész se kizárt. Amit majd jobbnak látok. Igazából olyan munkakört szeretnék, amihez előny egy diploma. És akkor már olyan legyen, ami érdekel is. A töri is érdekel, de a magyar miatt azt kizártam.
2014. ápr. 14. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ügy érted a második képletbe az előző alapján megfelelően behelyettesíted az adatokat?

Ha képben lennél tudnád egy képlet ismerete esetén egy totál más témában nem fogsz te semmit sem felirkálni :)

2014. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!