Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bay-en megnyertem egy...

E-bay-en megnyertem egy aukciót de ez a kiírás fogad:You are the high bidder on this item, but the reserve was not met. Mi ez?

Figyelt kérdés
Más aukciót ha megnyertem akkor kaptam e-mailt is hogy én nyertem de most még azt sem.Mi a helyzet most akkor?

2014. ápr. 15. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A licit nem erte el azt erteket, amit minimum megszabott az elado.
2014. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De akkor minek teszi ki licitre...
2014. ápr. 15. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja, hogy aprópénzért menjen el a cucc.
2014. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan. Arulsz egy nagyobb erteku termeket, amit pl. 100 penzert vettel. El akarod adni, de minimum 100 penzt akarsz erte, mert nem akarsz minuszba menni, de ha talalsz valami bolondot, aki hajlando 200 penzt adni erte, akkor hulye leszel a termeket listazni "buy it now 100 penz"-re, amikor van a vilagban olyan aki tobbet adna erte.

De ha teszem azt, most pont a kutyanak sem kell a cucc, es csak egy arva eBayezo van, aki talalomra rakattintott 50 penzt a cuccodra, annak meg nem fogod odaadni, mert akkor veszitenel. Erted?


Ha jol korulnezel, fogsz latni olyat, hogy Bugattit arulnak kezdo 1000 dollaros licittel.... termeszetesen ha senki nem fog ra licitalni, csak te, meg veletlenul se leszel azon szerencses, aki elviheti ezerert.

2014. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha nem akar bukni akkor indítsa 100ról. Ha nem akarja az alatt odaadni de nincs rá vevő akkor teljesen mindegy...
2014. ápr. 17. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!