Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak így diákmunkát?

Hogyan találjak így diákmunkát?

Figyelt kérdés
Vidéken lakom, Heves megyében, 17 éves gimnazista lány vagyok. Jelentkeztem Meló-Diáknál, de nem néz ki úgy, hogy lesz munka.. Nem tudom, hogy keressek munkát, akárhova megyek be, vagy írok, megkérdezni nem-e alkalmaznak diákmunkást, vagy nem válaszolnak, vagy azt mondják szakmai gyakorlatra vennének fel, de ugye nem arra mennék. Délutánonként és hétvégén, illetve a nyáron szeretnék dolgozni, meg nyár után is tanév közben, de ez így elég reménytelen. Valakinek lenne valami ötlete?

2014. ápr. 15. 16:26
 1/4 SzarvasLászló ***** válasza:

Egy válaszoló nagyon jó választ írt egy hasonló kérdésre:


Ő a Te korodban nem volt rest és végigcsöngette a környék házait és megkérdezte, hogy mit tud segíteni (általában füvet nyírt 1-2e Ft-ért).

A leírásában volt a lényeg: hülyének nézték a társai DE neki mindig volt pénze, ruhája, cipője és (fiúról van szó) ő volt a legjobb kondiban a társai közül.

2014. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlat is lehet olyan, ahol nem 40 órában, hanem mondjuk csak 20 órában dolgozol. Ez miért nem jó neked?
2014. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mert nem tanulok szakmát, hanem gimnáziumba járok, nem mehetek szakmai gyakorlatra, ezt írtam a kérdésemben is.

Az a baj, hogy itt vidéken nem nagyon működik ez a végigcsöngetek dolog, olyan spúrok az emberek itt, hogy 5 ft-ért átmásznak rajtad, sokan próbálkoznak itt ilyenekkel, mindet hajtják el..

2014. ápr. 15. 19:07
 4/4 anonim válasza:
Helló! Nem tudom mennyi vagy közel Egerhez,vagy sem. De a MultiJob sokkal intenzívebben kínál munkát, pl. Tesco-ban diákmunkát. Betanítanak árufeltöltésre - ez éjszakai meló főleg, de kasszába is - ez inkább a délelőtt-délutáni. Szerintem keresd meg őket emailben, biztosan segítenek :)
2014. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!