Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek gyorsan...

Hogyan szerezzek gyorsan pénzt 12 évesen?

Figyelt kérdés
A szüleimnek segítenék vele mert Apukám táppénzen van mert balesete volt de a táppénzt nem küldik Anyukám fizetése meg elég kevés.A számlák kifizetésére kellene segítség.A szüleim nem mondták hogy dolgozzak de én valamilyen úton segíteni szeretnék.Olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi hogy maradj otthon és hagyd a pénzgyűjtést rájuk meg ilyenek.Magyarországon nem nagyon vannak olyan emberek akik fűnyírásért stb-ért pénzt adnának.Épp hogy megélnek.Gyümölcsszedést meg azért nem tudnék vállalni mert városban,lakásban lakunk.Értelmes válaszokat légyszi.! U.i: jó tanuló vagyok szóval ne írjatok olyat hogy tanuljak ! ?

2014. ápr. 16. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Sehonnan.
2014. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%

Dicséretre méltó a hozzáállásod. Minden elismerésem!


12 évesen legálisan pénzt keresni nem igazán fogsz tudni. Diákmunkához azt hiszem 16 év a minimum. Esetleg nézz körül net-en, hátha tudnál pályázni valamilyen tanulmányi ösztöndíjra! Vagy lehet van ilyen magán alapítvány, ami szegény, de jó tanuló diákokat támogatna.

2014. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Lassan minden hétre jut három ilyen kérdés a dolgozni vágyó 12 évesektől... De ettől nem változik az a tény hogy nem tudunk segíteni. Legálisan nem vállalhatsz munkát kész punk tum. Más meg szerintem nem fogja kockáztatni hogy téged feketén dolgoztasson, mert aztán úgy megbüntetik hogy csak na.
2014. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nagyon nemes a cél.Egykorú vagyok veled,nekem is pénz kellett.Én egyszerűen kis apró dolgokat tettem:1 zsák jó játékot otthgytam a faluban az ovodában az volt 6 ezer forint.Meg ujságot hordtam.Azért kaptam hétezer forintot, ami eddig 13 ezer forint.ha nagyon gyorsan akarod csinálni javaslom hogy egyezz meg egy bolt tulajával hogy összedobsz egy plakátot xy forintért,és onnan már csak profitod lehet.De a boltosnak néninek kell lennie és legyen kicsit öreg,mert van pénzük de számítógépes tudásuk a béka feneke alatt.Én csak mondom hogy közeleg a húsvét és az a locsolást jelenti.faluban ha mindenhova bemész akkor simán egy nap alatt szerzel csokit, tojást,és pénzt is.nagyjából kapsz kaját meg pénzt.Ha meg panelban laksz ezek közül néhánbyat meg tudsz olyat csinálni hogy kiraksz egy széket és egypár alát,gyümölcsöt,ruhát,gyerekjátékot....és egy befőttes üveget egy kis táblácskával amin az áll hogy eladó és irsz egy cetlire arányos árakat és otthagyod ezeket, de figyeled őket.Ez a becsületkassza:legális kereskedelem.Könnyen összejöhet pár ezer forint.
2014. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!