Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az uj OLX.hu törölt egy...

Az uj OLX.hu törölt egy hírdetésem mert nem tetszett neki az ár. Milyen jogon szól bele, mi köze hozzá? Különbem reális volt az ár mert két másik helyre feltöltöttem.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan jogon, hogy ők felelnek a saját weboldaluk imidzséért. Tehát nem tesz jót a hírnevüknek, ha irreális "trollkodós" árakat látnak a látogatók. Szerintem érthető a szándékuk.
2014. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mint irtam az ár reális. Hiszen el akarom adni az árut nem szorakozni. Irtam nekik és várom a választ
2014. ápr. 20. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az ár miatt törölték? Nem tudom, milyen indoklások vannak.
2014. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hirdetésedet hibás ár miatt töröltük


Az üzenet a következő hirdetéssel kapcsolatos: Lakókocsi, 2 személyes friss műszakival - azonosító: 30985063.


Kedves Felhasználónk!


Hirdetésedet sajnos törölnünk kellett, mert tévesen irreális árat adtál meg vagy ingyenesként adtad fel.


Korábban már kértük, hogy pontosítsd az árat, azonban ez nem történt meg, ezért a hirdetésedet most töröltük.

2014. ápr. 20. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
miert, mennyiert arultad...?
2014. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Választ nem küldtek, de felrakták a kitörölt hirdetést, tehát mégis jo volt.
2014. ápr. 20. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!