Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért éri meg a kínaiaknak az...

Miért éri meg a kínaiaknak az ingyenes szállítás?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni miért ingyenes a posta, miközben még országon belül is pénzbe kerül. Ezt ők fizetik ki? De ha így lenne, akkor sehogy sem érné meg nekik az a pár dolláros áru eladása.

2014. ápr. 22. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
ezt senki sem tudta meg megbizhatoan megvalaszolni... szerintem reklamcellal csinaljak, hogy ha bejon a cucc, legkozelebb is toluk rendelsz par tucat vagy par szaz darabot.
2014. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Mér elmondtam több ilyen kérdésnél, de nem ragadt meg. Ezért most berakom angolul is


The Chinese government foots the bill so that their country can easily export items to other countries.

2014. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán a kínai állam viseli a költségeket, hogy ezáltal növelje a kiskereskedők exportját. Nem adókedvezménnyel támogat, hanem ingyen postával. Ez is egy hozzáállás.
2014. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!