Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en létezik, hogy a...

Ebay-en létezik, hogy a szállítás az Egyesült Államokból csak 2 dollár legyen?

Figyelt kérdés
Ennyit jelölt meg az eladó, és azt írta, hogy "Worldwide". Egy másik eladó 9,50-et írt. Ekkora különbség lenne szolgáltatók között? Ha a 2 dollárt jelölte meg az eladó, később kérhet többet?

2014. ápr. 25. 00:08
 1/7 reptoid ***** válasza:
Simán lehet, akár ingyen is küldheti. Nem fog többet kérni.
2014. ápr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létezik. Egy csomó helyről teljesen ingyenes a szállítás.
2014. ápr. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy az eladó ennyit számol fel, de a valós költsége több. Az amerikai posta (USPS) egy alig 200 grammos csomag szállításáért 12 dollárt akar (levélként, ami a legolcsóbb szokott lenni)
2014. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok. Nagyon köszi mindenkinek.
2014. ápr. 25. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy csomó helyről teljesen ingyenes a szállítás. .... ez ugy nez ki (mint gyarkolott elado tapasztalatabol beszelek), hogy amikor arulok egy termeket en szabom meg, hogy a postakoltseget a vasarlomra terhelem, vagy en fizetem. Attol a szallitas meg NEM lesz ingyenes. Valakinek fizetni kell.

Letezik, hogy az elado olcso vagy ingyenes szallitast jelol meg a termeknel, igy osztonozve akar a vilag masik vegerol vasarlokat, hogy vegyek a termeket.


A postakoltseg ami a listazasnal szerepel, annyit kerhet az elado, kesobb se tobbet se kevesebbet. Pont most adtam el egy lemezt. A vasarlom kifizette a lemez arat plusz a postakoltseget. De az eBay csak ma csak nekem adott valami kedvezmenyt, igy kb. 40 centet sporoltam a postakoltsegen, vagyis a 40 cent amit a vasarlom extraban fizetett postakoltsegre, az most az en zsebem gyarapitja ;)

2014. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kössél bele légyszíves... most azonnal írok az összes cégnek és kereskedőnek, akik ingyenes szállítást vállalnak, hogy fogalmazzák át a hirdetéseiket, mert igazából nem is ingyenes. Egyébként amiért NEKEM nem kell fizetni, az NEKEM ingyen van, és a free shipping akkor is ingyenes szállítást jelent, ha te fejen állsz és óbégatod, hogy valaki akkor is fizet érte.
2014. ápr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fejen állsz és óbégatod,... ugy latom vki megsertodott... de ennek ellenere le a kalappal elotted, nagyon szepen fejezted ki magad, olvastam mar sokkal cifrabbat is olyan reakcioknal, amikor az embereknek nem tettszik ha vki mas megvilagitasba hozza a dolgokat
2014. ápr. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!